GYVA kolekcija

GYVA kolekcija vienija ekologiškus sertifikuotus, natūralius ir aplinkai draugiškus produktus ir daiktus, kurių reikia žmogui palaikyti prasmingą buvimą. Kolekcijoje gali būti maisto produktai, kosmetika ir asmens higienos priemonės, buitinė chemija, rūbai, vaikų žaislai, perdirbtas popierius, kanceliarinės priemonės, pagamintos iš antrinių žaliavų, baldai ir interjero detalės, energiją taupančios ir alternatyvios energijos technologijos, statybinės medžiagos ir pan.

Nešti pozityvią žinią, įkvėpti gyventi kitaip...

Šiuo metu GYVA kolekcijoje yra Clearspring ekologiški ir natūralūs maisto produktai, kurie yra sertifikuoti Soil Association organizacijos Didžiojoje Britanijoje, ir UAB "Rūta" ekologiški šokoladai, kurie yra pažymėti Vokietijos ekologiškų produktų ženklu "Bio".  

Atrenkant produktus GYVA kolekcijai mes pirmiausia žiūrime, ar produktas yra sertifikuotas nepriklausomų tarnybų pagal tam tikrus aplinkosauginius standartus. Jei produktas pasirodo ekologiškas, tačiau neturi sertifikato, mes domimės kodėl ir tikriname ar jame nėra žalingų cheminių medžiagų. Vertindami atsižvelgiame ir į pakuotės inovatyvumą ir pirmenybę suteikiame produktams, kurie yra supakuoti į aplinkai draugiškesnes pakuotes.

Taip pat dominės įmonės, gaminančios ir prekiaujančios į GYVA kolekciją pretenduojančiais produktais, aplinkosauginėmis, socialinėmis ir etiško verslo praktikomis. Mes neieškome tobulų įmonių, nes tokių nėra, tačiau manome, jog svarbu įvertinti net mažus žingsnelius atsakingo ir darnaus verslo link. 

Galiausiai, GYVA kolekcijoje esantys produktai turi būti patogūs naudoti, estetiški ir prisidėti prie gyvenimo kokybės gerinimo. Kolekcijoje esantys produktai turi nešti pozityvią žinią, kad pokyčiai yra įmanomi ir įkvėpti gyventi kitaip.

| atgal | į viršų | spausdinti |