Indrė Kleinaitė

GYVA.LT įkūrėja yra Indrė Kleinaitė - ekonomistė, tarptautinės darnaus vystymosi specialistų asociacijos narė, nepriklausoma atsakingo verslo ekspertė, kuri 2009 metais buvo nominuota "Lietuvos Metų Moteris 2008" rinkimuose Metų Iniciatyvos kategorijoje. Nuo 2003 m. ji bendradarbiauja su Lietuvos žiniasklaida šviečiant visuomenę darnaus vystymosi, atsakingo verslo, etiško vartojimo ir aplinkai draugiškesnio gyvenimo būdo temomis.

I.Kleinaitė yra bendradarbiavusi su tokiomis organizacijomis kaip Velso Princo tarptautinis verslo lyderių forumas Didžiojoje Britanijoje, Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, mažmeninės prekybos tinklas "Maxima Group", tarptautinė nevyriausybinė organizacija "Greenpeace" ir kt.  

2000 m. ji baigė Stokholmo aukštąją ekonomikos mokyklą Rygoje, o 2005 m. įgijo atsakingo verslo ir darnaus vystymosi magistro laipsnį Bath universitete, Didžiojoje Britanijoje.

2011 m. jos darbai buvo pristatyti Judi Marshall, Gill Coleman ir Peter Reason knygoje "Leadership for Sustainability: An Action Research Approach".

2014 m. ji prisijungė prie Lietuvos žaliųjų partijos ir dalyvavo Europos Parlamento rinkimuose. 2015 m. dalyvavo Vilniaus miesto rinkimuose. 

Nuo 2014 m. ji bendradarbiauja su tarptautine organizacija nowhere, kuri specializuojasi post-konvencinės lyderystės, kūrybingumo ir inovacijų srityse. 

Interviu su Indre: 

žurnale "Istorijos", žurnale "Moteris", žurnale "Geras skonis", žinių portale lrt.lt, DELFI skiltyje Sociumas.lt, portale "Ekonomika.lt"

Su GYVA.LT bendradarbiavo:

Ingrida Rutkauskienė - įkuriant GYVA.LT 

Jolanta Miškinytė - vystant turinį ir inicijuojant akciją "Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose"

Vaida Pavilonytė - vystant akciją "Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose"

Dovydas Bliujus - vystant tinklą "H2O!" 

Žydrūnė Bučė - vystant GYVA.LT kolekciją 

| atgal | į viršų | spausdinti |