Vandens gertuvės

Nuo 2015 m. GYVA.LT kolekciją papildė ir daugkartinės vandens gertuvės iš nerūdyjančio plieno Klean Kanteen. Tai saugios, patvarios ir aukštos kokybės gertuvės, kurios mus žavi jau ne vienerius metus savo elegantišku stiliumi ir nepriekaištinga rafinuota kokybe. Šios gertuvės įkūnija ne tik rūpinimąsi aplinka ir savo sveikata, bet ir subtilų grožį, kuris skleidžia meditatyvią ramybę.

Klean Kanteen gertuvės padės Jums rūpintis aplinka geriant vandenį iš čiaupo ne tik namuose, bet ir jų ribų. Galėsite jaustis ramūs ir laisvi nuo pagundų įsigyti vandens plastikiniuose buteliuose tiek keliaujant, tiek sportuojant, žinodami, kad tokiu būdu ne tik neprisidedate prie aplinkos teršimo, bet ir rūpinatės savo sveikata.

Apie Klean Kanteen gertuves

Tai iš nerūdyjančio plieno gaminamos gertuvės, kurios pasižymi saugumu ir patvarumu. Gertuvės pakuojamos į maišelius iš kukurūzų krakmolo, o dažomos dažais be toksinų, pagamintų sojos produktų pagrindu. Pakuotės yra gaminamos iš 100 proc. perdirbto, nedažyto ir nebalinto kartono.

Apie kompaniją

Klean Kanteen yra šeimos valdoma kompanija, įsikūrusi Kalifornijoje, JAV, kuri ilgalaikes nerūdijančio plieno gertuves gamina nuo 2004 m. ir yra šios industrijos lyderė. Įmonė laikosi aukštų aplinkosauginių, socialinių ir etiško verslo standartų, bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis, siekiančiomis gerinti geriamojo vandens kokybę ir aplinką.

Daugiau apie Klean Kanteen filosofiją: www.kleankanteen.com

Kaip įsigyti

Klean Kanteen daugkartinių gertuvių galite įsigyti parašydami e.pašto adresu: labas@gyva.lt

Šiuo metu galima užsisakyti šias gertuves:

  • 800 ml matines su bambukiniu dangteliu.
  • 500 ml matines su bambukiniu dangteliu.
| atgal | į viršų | spausdinti |